Path 2 Created with Sketch.
Path 2 Created with Sketch.

Over ons

Foutmelding

  • Warning: A non-numeric value encountered in _webform_render_number() (regel 318 van /customers/e/8/e/lotuz.be/httpd.www/sites/all/modules/webform/components/number.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (regel 579 van /customers/e/8/e/lotuz.be/httpd.www/includes/menu.inc).

Lotuz vzw wil allogene stamceltransplanten en hun naasten, familie en vrienden een leidraad geven na de belangrijke mijlpaal van de transplantatie. Hierbij willen we verschillende facetten van het leven na een stamceltransplantatie  aan bod laten komen en specifieke informatie geven over mogelijke revalidatie- en bewegingprogramma's.

 

Hieronder vind je de samenstelling en de contactgegevens van de leden van de Raad van Bestuur, de meewerkende vrijwilligers verantwoordelijk voor de Café Lotuz en de leden van de Medische Adviesraad.

Bestuur

Evelien Gabriels
Assistent secretaris - 0479/90 98 18
evelien@lotuz.be
Jaak Daniels
penningmeester - 0477/ 26 42 93
jaak@lotuz.be
Myriam van Hazendonk
vice-voorzitter - 0496/08 54 87
myriam@lotuz.be
Sandra Van Grimberge
voorzitter - 0474/ 83 65 77
sandra@lotuz.be
Stefanie Vereecken
secretaris

Vrijwilligers

Christel Luyten
christel@lotuz.be
Heidi Wouters
heidi@lotuz.be
Ingrid Beerens
ingrid@lotuz.be

Medische adviesraad

Ann Tegethoff
AZ Sint Jan Brugge
Ann Van De Velde
UZA
Dominik Selleslag
AZ Sint Jan Brugge
Hélène Schoemans
UZ Leuven Gasthuisberg
Johan De Munter
UZ Gent
Kathy Goris
UZ Leuven Gasthuisberg
Tessa Kerre
UZ Gent